Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İş Veriyorum Youtube Video Kanalım İçin Editör Arıyorum

Merhabalar arkadaşlar. Yurtdışı seyahat kanalım için hazırladığım videolarımın bir kısmını editledim ama diğer işlerimden dolayı geri kalanına pek vakit ayıramıyorum. Videoların hepsini bir belgesel serisi şeklinde önemli bir kısmını bitirdikten sonra haftalık olarak paylaşmayı düşünüyorum. Reklam ve PR planlaması da yapıyorum ve eğer hedeflediğim şekilde giderse ileride sponsorlarla ve izlenmelerden gelirlerle beraber daha profesyonel işler çıkaracağımıza inanıyorum. Emin olun elimde çok eşsiz neredeyse bir tb ya yakın içerik var. Daha önceden youtube tecrübem olduğu için editlenmesi pratik bir şekilde çektim birçok videoyu, günlük vloglar halinde olacak. Paylaştığım linklerden de bakabilirsiniz. Bu başlığı da sadece bir editör arayışı değil, hayalleri olan, hayatta bir şeyler başarmakla derdi olan, motive bir yoldaş arayışı olarak düşünebilirsiniz. Belki şu aşamada çok büyük ücretler ödeyemeyebilirim ama ileride profesyonel bir ekip olabilirsek sevdiğiniz işten düzenli para kazabileceğiniz, uzaktan, zaman kavramı olmadan, kimsenin ağız kokusunu çekmeden çalışabileceğiniz bir iş modeli olabilir. Özellikle genç arkadaşlar için, editörlük temellerini sağlam bir projeyle atabilecekleri bir imkan aynı zamanda! Vizyoner bir dostunuz... Projeye dair detaylar için bana aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;

Mail : bari.travels.world@gmail.com
IG: bari_travels
YT: Bari Travels

Web sitesi
www.youtube.com
Merhabalar arkadaşlar. Yurtdışı seyahat kanalım için hazırladığım videolarımın bir kısmını editledim ama diğer işlerimden dolayı geri kalanına pek vakit ayıramıyorum. Videoların hepsini bir belgesel serisi şeklinde önemli bir kısmını bitirdikten sonra haftalık olarak paylaşmayı düşünüyorum. Reklam ve PR planlaması da yapıyorum ve eğer hedeflediğim şekilde giderse ileride sponsorlarla ve izlenmelerden gelirlerle beraber daha profesyonel işler çıkaracağımıza inanıyorum. Emin olun elimde çok eşsiz neredeyse bir tb ya yakın içerik var. Daha önceden youtube tecrübem olduğu için editlenmesi pratik bir şekilde çektim birçok videoyu, günlük vloglar halinde olacak. Paylaştığım linklerden de bakabilirsiniz. Bu başlığı da sadece bir editör arayışı değil, hayalleri olan, hayatta bir şeyler başarmakla derdi olan, motive bir yoldaş arayışı olarak düşünebilirsiniz. Belki şu aşamada çok büyük ücretler ödeyemeyebilirim ama ileride profesyonel bir ekip olabilirsek sevdiğiniz işten düzenli para kazabileceğiniz, uzaktan, zaman kavramı olmadan, kimsenin ağız kokusunu çekmeden çalışabileceğiniz bir iş modeli olabilir. Özellikle genç arkadaşlar için, editörlük temellerini sağlam bir projeyle atabilecekleri bir imkan aynı zamanda! Vizyoner bir dostunuz... Projeye dair detaylar için bana aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;

Mail : bari.travels.world@gmail.com
IG: bari_travels
YT: Bari Travels
Merhabalar, Ben Premiere Pro Üzerinden Video Editlerinizi Yapabilirim. Size Ulaşmak İstiyorum. İnstagramdan DM Bakar mısınız?

uncas

Üye
merhabalar hala editör arıyorsanız ben elimden geldiğince yardımcı olmak isterim

Sarikaya

Üye
Merhabalar. Ben sektörde yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak çalışıyorum. Portfolyomu Antalya Film Ekibi YouTube kanalından inceleyebilirsiniz. Şu anda Medyafil Ajans ve Gezenbilir Medya ile çalışıyorum. Videolarınızı profesyonel düzeyde kurgulayabilirim. Denizaksoytv, Taksici Ali K, Bekizem, Monster School (minecraft) ve bir yabancı YouTube kanalına videolar yapıyorum. Ses kurgusu, görsel efektler, renk düzenleme, video geçişleri, yazı animasyonları, intro, end screen vs. herşey dahil olmak üzere. Birlikte çalışmayı düşünürseniz benimle iletişime geçebilirsiniz. Görüşmek üzere.

Whatsapp : 5382605261
Yusuf Sefa Sarıkaya

TheOneZero

Üye
Premiere pro üzerinden istedğiniz şekilde size göre editler yapabilirim günlük olarak öğrenci olduğum için boş vaktim bolca var uygun fiyata işleriniz yaparım ayrıca nerdesye 2 yıllıık premiere pro tecrübem var

gmail:ibryhme27@gmail.com

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar