Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İş Alıyorum Youtube videolarınızı düzenleyebilirim

webman

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Merhaba 2008 yılından beri profesyonel olarak grafik tasarımı, sanat yönetmeni, yaratıcı yönetmen olarak E-medya, Galya Reklam Ajansı, Ajans-212 gibi firmalarda çalıştım. Ayrıca 2018 yılından beri kendi ismim ile sektörde işler yapıyorum.

Öncelikle kendi Youtube kanalımhttps://www.youtube.com/c/istanbuldankacis

Ekipmanlarım;
Drone: Mavic 2 pro
Kamera: Cannon 70 d, Go Pro Hero 4
Gimbal : osmo mobile 2 + samsung galaxy s21

Edit programı:
Premier pro video düzenleme için
İllustrator Animasyon karakterleri oluşturmak için
Photoshop Lut oluşturmak için
After effects Animasyon ve özel efekt hazırlamak için

Videolarınızı çekebilir, çekilmiş görüntüleri düzenleyebiliriz, küçük görsel, youtube banner gibi öğeleri tasarlayabilirim. Ayrıca, youtube seo ve video yayınlama esnasında yapılması gerekenler konusunda destek verebilirim.

Bazı referans videoları
Animasyon:

Drone çekimli videolara örnek:
Örnek Videolar
Kısa Videolar
Kahve

Youtube kanal linki :
İnstagram :

Yukarıda yer alan Youtube kanal ve Instagram linklerinden daha çok videoya ulaşabilirsiniz.

İletişim için: marmara34@gmail.com

melih.1

Üye
Abi herhangi bir iş teklifim yoktur ama başarını tebrik etmek istedim. Gerçekten çok başarılı işler yaptığınızı düşünüyorum. Yeni yeni iş almaya başlayan bir video editör olarak motivasyon sağladı içeriklerini görmek. Bu işi Freelancer olarak yapılabileceğinin bir örneğisin.

webman

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Abi herhangi bir iş teklifim yoktur ama başarını tebrik etmek istedim. Gerçekten çok başarılı işler yaptığınızı düşünüyorum. Yeni yeni iş almaya başlayan bir video editör olarak motivasyon sağladı içeriklerini görmek. Bu işi Freelancer olarak yapılabileceğinin bir örneğisin.
Mesajın güç verdi, şevk verdi çok teşekkür ederim.

Yeni bir hayata başladık ve bunu çekip yayınlamaya çalışıyoruz. Belki çok severek yaptığımız ve iş olarak görmediğimiz için beğeniliyor.

Sevgiler kardeşim

megaboz

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Deniz abi selamlar, hoş geldin tekrar. Bende dilarasyon ile güzel bir ivme yakaladığınızı düşünüyorum. İnşallah sizin için hayırlısı ne ise o olsun. Başarılar diliyorum.

Elinize sağlık efendim, gerçekten tebrik edilesi kalitede videolarınız. Ben de grafik ve video edit işleriyle ilgilenen bir arkadaşınız olarak, sizden küçük bir animasyon yardım isteğim olabilir. Şimdi maile yumuluyorum!

webman

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Elinize sağlık efendim, gerçekten tebrik edilesi kalitede videolarınız. Ben de grafik ve video edit işleriyle ilgilenen bir arkadaşınız olarak, sizden küçük bir animasyon yardım isteğim olabilir. Şimdi maile yumuluyorum!
Merhaba, taşınma işleri, ev ara vs derken 2 haftadır hiç kontrol edemedim e postamı. Çok fazla e posta gelmiş, rica etsem tekrar atabilir misiniz? gözden kaçırmış olmayalım

fkjz

Üye
Merhaba 2008 yılından beri profesyonel olarak grafik tasarımı, sanat yönetmeni, yaratıcı yönetmen olarak E-medya, Galya Reklam Ajansı, Ajans-212 gibi firmalarda çalıştım. Ayrıca 2018 yılından beri kendi ismim ile sektörde işler yapıyorum.

Öncelikle kendi Youtube kanalımhttps://www.youtube.com/c/istanbuldankacis

Ekipmanlarım;
Drone: Mavic 2 pro
Kamera: Cannon 70 d, Go Pro Hero 4
Gimbal : osmo mobile 2 + samsung galaxy s21

Edit programı:
Premier pro video düzenleme için
İllustrator Animasyon karakterleri oluşturmak için
Photoshop Lut oluşturmak için
After effects Animasyon ve özel efekt hazırlamak için

Videolarınızı çekebilir, çekilmiş görüntüleri düzenleyebiliriz, küçük görsel, youtube banner gibi öğeleri tasarlayabilirim. Ayrıca, youtube seo ve video yayınlama esnasında yapılması gerekenler konusunda destek verebilirim.

Bazı referans videoları
Animasyon:

Drone çekimli videolara örnek:
Örnek Videolar
Kısa Videolar
Kahve

Youtube kanal linki :
İnstagram :

Yukarıda yer alan Youtube kanal ve Instagram linklerinden daha çok videoya ulaşabilirsiniz.

İletişim için: marmara34@gmail.com
Selam

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar