Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Youtube'a Başladım Ama Tam Değil

Apaidos

Üye
Öncelikle Merhabalar
Buralarda yeniyim ve Onur kardeşimden epey bir ders alarak bir Youtube videosu hazırladım, ama sanki pek iyi olmadı 1080p kamera 30 fps'de çektim, ışıklarım da Godox M1 ve bir tane küçüğünden Ring Light, ışıkları gözlüğüme yansıma yapmasın diye duvara yönlerdim, edit kısmında ise Premiere Pro kullandım ve Youtube 1080p render aldım ama videoda biraz piksellenme mevcut gibi görünüyor bunu nasıl halledebilirim sizce

megaboz

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
ilk başlangıç için fena değil. eksik olarak çok yakın kadraj olduğu için el kol hareketi yapınca biraz tuhaf kalıyor. birde düz arka plan yerine kitaplık, manzara vb. olursa daha iyi olacaktır. Onun haricinde zamanla gelişeceksin elbette. Başarılar.

Apaidos

Üye
ilk başlangıç için fena değil. eksik olarak çok yakın kadraj olduğu için el kol hareketi yapınca biraz tuhaf kalıyor. birde düz arka plan yerine kitaplık, manzara vb. olursa daha iyi olacaktır. Onun haricinde zamanla gelişeceksin elbette. Başarılar.
Cevabınız için sonsuz teşekkürler, elimden geleni yapacağım.

Ceycey

Üye
Merhaba,

Arka planı boş bırakmak yerine göze hoş görünen şeylerle doldurmanız daha iyi olacaktır. Kadrajı da biraz uzaklaştırdığınızda her şey tamam gibi :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar