Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Youtubedan videoyu keserek 1080p indirmem gerekiyor

difmadomer

Üye
Arkadaşlar birkaç kanala editörlük yapıyorum. Bazen canlı yayın kaydından oyunu alıp editlemem gerekiyor gerek twitchten gerek youtubedan nasıl yayının belli bir kısmını 1080p indirebilirim?

Loki

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Şuan tek yöntem bu gözüküyor. bende çok aramıştım ama bu yöntemde de uzun video olunca biraz bekletiyor işlenmesinde de

ben yüksek bitrate kayıt alıyorum kaliteden çokta feragat etmiyorum render'da zaten bitrate'yi ayarlıyorum.

difmadomer

Üye
Şuan tek yöntem bu gözüküyor. bende çok aramıştım ama bu yöntemde de uzun video olunca biraz bekletiyor işlenmesinde de
Ben de normalde streamable kullanıyorum ama ciddi işlerde yetmiyor çünkü ordan 720p alınabiliyor en fazla. Bana 1080p lazım hala arıyoruz bir yolunu bakalım.

Arkadaşlar birkaç kanala editörlük yapıyorum. Bazen canlı yayın kaydından oyunu alıp editlemem gerekiyor gerek twitchten gerek youtubedan nasıl yayının belli bir kısmını 1080p indirebilirim?
4k Video Downloader Uygulamasında 1080p 60fps İndirebiliyorsunuz (4k ücretliydi sanırım)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar