Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

YouTuber dan kaç TL istemeliyim

Hunpage

Üye
Arkdaşlar adamın 2000 abonesi var ama izlenmeleri çok düşük 50-100 arası. Video editörlüğü istermisiniz diye konuştuk. 20-25 dakikalık oyun videosu editleyeceğim. Komik montaj vs. adam bana 20TL dedi ama ben kaç tl demeliyim. Ayda 10 video atacakmış. Yardımcı olursanız sevinirim.

yk_

Üye
25 dakikalık bir komik montaj vs için 20 lira gibi bir ücret bence düşük bir teklif

yk_

Üye
Kaç tl teklif vermeliyim sence YouTube dan geliri yok bu arada.
şimdi buradan sana şu şu fiyatı ver demek doğru olmaz kendimce,bu tamamen senin çalışman ve senin emeğin olacağı için ben değer biçemem tabikide,kendin bir fiyat belirleyip müşteriye sunarsın eğer ona fazla geldiğini düşünürsen orta yolu bulmak amaçlı indirim uygular işini alırsın diye düşünüyorum

şimdi buradan sana şu şu fiyatı ver demek doğru olmaz kendimce,bu tamamen senin çalışman ve senin emeğin olacağı için ben değer biçemem tabikide,kendin bir fiyat belirleyip müşteriye sunarsın eğer ona fazla geldiğini düşünürsen orta yolu bulmak amaçlı indirim uygular işini alırsın diye düşünüyorum
bencede

• Beğendim
Tepkiler: yk_

ADE53

Üye
Bence isteyeceğin ücret sana bağlı örnek bir video al kurgusunu fln yap bak bakalım ne kadar uğraşıyorsun nekadar zamanını alıyor fln ona göre fiyat söyle . İdeal fiyat 30-50 arası olabilir video başı

Neco

Moderatör
Moderatör
Arkdaşlar adamın 2000 abonesi var ama izlenmeleri çok düşük 50-100 arası. Video editörlüğü istermisiniz diye konuştuk. 20-25 dakikalık oyun videosu editleyeceğim. Komik montaj vs. adam bana 20TL dedi ama ben kaç tl demeliyim. Ayda 10 video atacakmış. Yardımcı olursanız sevinirim.
eğer gelişme aşamasındaysan 20 tl yi harçlık gibi kabul edip alabilirsin. onur abide diyor 10 tl ye iş yapacaksanız bedavaya yapın geliştirirsiniz kendinizi diye. eğer adamın durumu yerindeyse 50 tl teklif sunarak başlayabilirsin. bu da az ama adamın izlenmeside az. aboneler ve izlenme arttıkça zam isteyebilirsin.

Ben video küçük resimlerini 10₺ ye yapıyorum. yarım saatte halledip yolluyorum. O yüzden 20₺ bana biraz az geldi. Alıcıya bir sor bakalım nasıl bir kurgu istiyor. Beğendiği bir oyun kanalı varsa onun videolarına benzer bir kurgu istiyorsa ona göre fiyat ver. 25dk az değil. Videoyu çeken kişi eğer durgun oynuyorsa yada komik olacak bir şeyler yapmıyorsa kurguda oraları komik yapmak çok zor oluyor. Yani harcayacağın zamana ve emeğe göre bir para teklif et. Ben olsam video başına 50₺ isterdim.

Video seni ne kadar uğraştırıyorsa saat olarak ölç saati 25 tl den hesapla 2 saat uğraşıyorsan 50 TL ni al onur abininde dediği gibi çok ucuza yapıncaya kadar bedavaya yap kendini geliştir piyasayı düşürme yani

Spunkram

Yönetici
Yönetici
bence kendini geliştirme olarak bak ilk aşamada, sonra para kazaırsın

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar