Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Youtuberdan ne kadar ücret talep etmeliyim?

mizmizari

Üye
Selam dostlar. Bu benim ilk işim olacak. İlk işime göre güzel editler yaptığımı düşünüyorum. Sorularım şunlar:
1-Youtuber'dan ne kadar ücret talep etmeliyim her gün veya 2 günde bir video şeklinde 10-15 dakika aralığında video + thumbnail yapmayı düşünüyorum. Video başına mı ücret almalıyım yoksa aylık mı?
2- Bu kazandığım paradan vergi vermem gerekiyor mu?

Kanal hakkında bilgi vereyim. Kanalın 70k abonesi var ve her video en az 35k civarı bazı videolar 150-200k izlenebiliyor. Twitch'de 235k takipçisi var

Son düzenleme:

Spunkram

Yönetici
Yönetici
fiyatını kendin belirlemelisin eğer yaptığın işi kolay kolay her editör yapamazsa iyi fiyat ver ancak olduğundan fazla para istersen adam başkasına yazar. video başı çalışmanı öneririm editini bilmediğim için 50-150 arasında video başı çalışabilirsin bence

fiyatını kendin belirlemelisin eğer yaptığın işi kolay kolay her editör yapamazsa iyi fiyat ver ancak olduğundan fazla para istersen adam başkasına yazar. video başı çalışmanı öneririm editini bilmediğim için 50-150 arasında video başı çalışabilirsin bence
ONur abinin dediği gibi 50-150 arası iyi

mizmizari

Üye
Drive dosyamda İsa Valorant en iyi vuruşlar olarak ekledim bakabilir misiniz

mizmizari

Üye
bu sesnin drive ın dosya linki atman gerek

Link hatalı dosyaya sag tık yapıp bağlantıyı kopyalaya bas o linki at

mizmizari

Üye
Bazı parlama efektleri tam oturmamış ve müzik uyumu vs bana sıkıcı geldi. Hangi yayıncıyla anlaşmayı düşünüyorsun cNed gibi geldi bana
Evet cNed, bazı yerleri tam yapamadım ilk editim bu düzeltmem gereken başka yerler varsa eleştiriden çekinmeyin lütfen

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar