Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Paylaşım ⚠️ Youtuber'ların ve Editörlerin Videoları Güzel Bir Şekilde Editlemeleri İçin Kullanabilecekleri Müthiş Bir Overlay ve Premiere Pro Packi ⚠️

kemalkaluc

Üye
"Library/Application Support/Adobe/Common/Motion Graphics Templates" dosya yoluymuş, öyle bir klasör yoksa bilmiyorum
Evet dostum ben de buldum o sıralamayı ama içinde Motion graphics templates dosyası yok ben öyle bir dosya açıp içine koyunca da çalışmadı, neyse bir yolunu bulucaz illaki :) yorumun için teşekkür ederim

Neco baba seviliyorsun reis. Allah Her zaman işini rast etsin. Mübarek Ramazanlar dilerim

ELBAYGER

Üye
sa
⚠️ HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRACAK PACK ⚠️. YOUTUBER YADA YAYINCILARIN VİDEOLARINI EDİTLERKEN KULLANABİLECEĞİNİZ MÜTHİŞ BİR OVERLAY VE PREMİERE PRO PACKİ. @Yahya Kağan Bektaş KANKAMLA BERABER PAYLAŞMAK İSTEDİK. UMARIM HOŞUNUZA GİDER. BOL KAZANÇLAR. :):)

VİRÜS TARAMASI YAPILMIŞTIR. GÜVENLE İNDİREBİLİRSİNİZ :):):)

ÖRNEK FOTOĞRAFLAR:
Ekli dosyayı görüntüle 846Ekli dosyayı görüntüle 847Ekli dosyayı görüntüle 848Ekli dosyayı görüntüle 849Ekli dosyayı görüntüle 850Ekli dosyayı görüntüle 851Ekli dosyayı görüntüle 852Ekli dosyayı görüntüle 853Ekli dosyayı görüntüle 854Ekli dosyayı görüntüle 855
neco abi

Nowie

Üye
arkadaşlar şarkılara yapılan lirik yazıların herhangi bi beleş packi yok mu?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar