Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni profil mesajları

merhaba onur naci öztürkler uzun süredir sizi takip ediyorum ve sayenizde çok şey öğrendim ve en sonunda forumunuza üye olduğum için çok mutluyum bu zor günlerde türkiyemize geçmiş olsun. hocam sizden dileğim son deprem bildirimi videonuz hakkında ders videosu çekermisiniz sizden ricam hoşuma gitdi teması iyi forumlar
Merhaba ben Yazılım Saati . Yazılım ve Tasarım İşler işe uğraşıyorum en çok kullandığım dil C# . Bu dil bana daha eğlenceli geliyor . Unıty Oyun geliştiriciliği yapıyorum. öğrenme aşamasındayım lise Son bilişim öğrencisiyim

ilestişim için
Instagram = yazilimsaati
E posta = akar8685@gmail.com
akar8685
akar8685
Youtube = Yazılım Saati
kanka spunkramı satın aldım spunkramı satın aldığım için gittim adobe satın aldım premiereye kurduğum zaman saçma sapan bir hata alıyorum yardımcı olabilirmisin

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    38.8 KB · Görüntüleme: 44
Selam arkadaşlar. Benim Youtube kanalım. :)

Şimdilik sadece oyun videoları çekiyorum. Yeterli ekipmanım olmadığı videolara seslendirme yapmıyorum. Kanalda genellikle Game Jam oyunları ya da indie oyunların videoları yer alıyor. Ayrıca şuanda SAÜ Resim ana sanat dalında yüksek lisans yapıyorum. Hoşçakalın! :)

Ekli dosyalar

• PP.jpg
    PP.jpg
    269.9 KB · Görüntüleme: 1
selamlar mobile oyuna vuruş editi yapcağım ama bir edit yapacağım dosya yok nsl indirebilrim
K
kursatbaysal98
bunu izlemem yeterli olucaktır diye düşünüyorum tüm detayları ile
Merhaba After Effects Motion Bro Face Tools satın aldım ve face swap işlemi yapıyorum fakat örnek videodaki gibi olmuyor edit oldugu cok belli kalıyor ne önerirsiniz

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar