Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni profil mesajları

YALVARIRIM DUY BE PAŞAM SESİMİ NE OLUR DUY KONUYA BOYLE BİRŞEY BIRAKTIM GÖR BİZİ
Fragmovie nasıl yapılır adlı videolarını izledim ama istediğim bırakmış olduğum linkteki gibi fragmovie nasıl yapılır öğrenmek istiyorum

Harf karakteri yetmedi ss cektim bak bı abi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-23-02-14-43-03.jpg
    Screenshot_2021-06-23-02-14-43-03.jpg
    483.9 KB · Görüntüleme: 49
Kanal İnceleme Videosuna beni de dahil eder misin?
Düzenli Olarak artık Photoshop eğitimleri ve Plotagon Studio (Animasyon Programı) eğitimleri çekmeye başladım
Selamlar bropam,
Preset oluşturma gibi düzenleme yaparken işimizi hızlandıracak konularda da video çekmene ihtiyacımız var :) Örnek olarak aşağıda bir konu var, göz atma şansın varsa sevinirim. Bu tür konularda da bir kısa eğitim serisi gelirse çok iyi olur diye düşünüyorum.
Merhaba dostum seni severek takip ediyorum. Senden küçük bir ricam olacak tugay gök adlı youtuberın videolarında tek tek gelen abone ol like at zili aç Animasyon'u after affect te nasıl yapacağımı bilmiyorum bu konu hakkında bi video gelirse gerçekten çok memnun olurum. Yaptığın işleri takdir eder başarılarının devamını diliyorum @Spunkram
abi after effects 2020 proje dosyasını after effects cs6 da açabilir miyim?

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar