Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Editim nasıl olmuş ?

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
Birşey eksikliğinden değil adama yaptığını yaptım
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Yanlız aradaki fark;Adam Photoshop (yani piyasadaki en iyi uygulama) ben;Filmora (Piyasadaki orta seviyeli bir uygulama) benim yaptığım,Filmora'da yapılabilicek en iyisiyken adamın ki Photoshop'da yapılabilicek en kötüsü.

Hewexy

Üye

Yanlız aradaki fark;Adam Photoshop (yani piyasadaki en iyi uygulama) ben;Filmora (Piyasadaki orta seviyeli bir uygulama) benim yaptığım,Filmora'da yapılabilicek en iyisiyken adamın ki Photoshop'da yapılabilicek en kötüsü.
Size bişey demiyorum güzel olmuş ama adam tavriniz gayet kötü, rezalet bu kelimeler kırıcı olabilir. Adan yeni başlamış belliki kötü yapması doğal

dostumaçık konuşucam o bilgisatarlanda ediit yaptım 3080li piayasadaki en iyi işlemcilerin biri olan 32 gb ramli bilgisayardada yaprtım o bilgisayarlanda bu editin üst seviyesini yapabilirdin ayrıca youtube editleri dışında filmorago kullanmamalısın after effect 2018 versyon senin için ideal olucaktır. ve sanırım yaşı 14 den küçük birisin insanlara böle emojiler atıp bu tavırda davranman hiç hoş değil dostum.(ayrıca edit aşırı amaçsız olmuş kanka birazdaha uzun ve fotograf yerine video koyabilridin)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar