Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru After effecst efekt ve rander hatası (RSMB)

meteshn52

Üye
Videoma RSMB Efektini attığımda (this effect may slow down prewiew and export as it not optimized for multi frame randering) hatasını alıyorum ve rander almam aşşırı uzun sürüyor ne yapmam lazım ?

Kennedy

Moderatör
Moderatör
Videoma RSMB Efektini attığımda (this effect may slow down prewiew and export as it not optimized for multi frame randering) hatasını alıyorum ve rander almam aşşırı uzun sürüyor ne yapmam lazım ?
ae - pr ne kullanıyorsan onun motion blurunu kullan, rsmb gereksiz.

Sem Adem

Üye
Aynı hatayı bende alıyordum rsmb efektinin en güncel sürümünü yükledim hata düzeldi ve effect controls panelinde gpu destekleme ayarı var onu açık hale getir off pozisyonda geliyor çünkü . Bunları yaparsan düzelecektir

Mixfon

Üye
Web sitesi
www.mixfon.net
sisteminle ilgili bir durum ve gpu RSMB'nin gpu (ekran kartı) tikini açarsan render alabilir. ve rsmb için girdiğin değeri çok fazla girmezsen sorun çıkmaz..

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar