Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bilgilendirme AtomX'i Kuramayanlar İçin

Beyler eklenti tamam iyi hoş da 2020 den önceki seriyle çalışmıyor sanırım 2018 - 19 da çalıştırmanın bir yolu var mı? Şimdi bunun yüzünden sistem yükseltme gereği duydum 2020 de renderlar insana kendini parçalatıyor. Madem bir yola çıktık sistemi güncelliyordum elimdeki r9 290x 8gb 512bit ekran kartını satıp asus rtx 2060 turbo aldım. Şuan i7 4790k işlemci z97 gaming 5 anakart 4x4gb 1600mhz ram samsung 250 evo ssd var. bu sistemi de satıp Ryzen 5 3600 - ASUS PRIME B550M-K GSKILL 16GB (2x8GB) Flare X DDR4 3200MHz Samsung 500GB 970 EVO PLUS NVMe M.2 SSD - buna geçiyorum varsa bir tavsiyen acill bekliyorum...

Ryzen sistem örnekdi tavsiye sistemleri bekliyorum. Şimdiden teşekkürler
Konu açmanı öneririm. Bu arada bu paket 2020 Premiere ve 2019 After Effects destekliyordu galiba

_Enes_

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Onur Naci Öztürkler geçen bir video paylaştı (
) ve AtomX'i tanıttı. Çoğu kişi nasıl kurulacağını tam anlayamamış. Bende bugün onlar için bir video hazırladım, umarım yararlı olur :)

Nasıl indirilir videosu (Drive Linki vermedim çünkü Drive nedense kalitesiz gösteriyor videoyu):

✔️✔️✔️✔️📥📥✔️✔️✔️✔️
PAKETİ İNDİRMEK İÇİN (Ücretli & Ücretsiz):
After Effects Eklentisi 29$ (1 Nisan'dan itibaren 42$):
Premiere Pro Eklentisi 39$:

✔️✔️✔️✔️📥📥✔️✔️✔️✔️

Yukarıdakileri şeylerin ücretsiz versiyonunu altta try demo pack diyip, çıkan yere 0 yazıp e-mail'inizi yazmanız gerek, sonra view content diyip download diyorsunuz, videoda bundan sonraki adınmları gösterdim. Hemen izleyin ve kurun!

ZXP Installer:
her şey çalıştı ama ben premiere pro'yu D diskine yüklediğim için zxp installer premiere pro'yu tanımıyor sadece C diskinde kurulu olan programları tanıyor bunun nasıl çözebilirim

yahya64

Üye
Herkese merhaba, indirmede problem yaşıyorum. Tekrardan indirme linkini bulma şansım var mı Preimere Pro için. Teşekkür ederim şimdiden.

Dukombo

Üye
kaç kez yükledim sildim yükledim durum bu...Ön izleme olmuyor işin kötüsü çalışmıyor. (premier pro2020)

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    45.4 KB · Görüntüleme: 25

BunnyBone

Üye
Onur Naci Öztürkler geçen bir video paylaştı (
) ve AtomX'i tanıttı. Çoğu kişi nasıl kurulacağını tam anlayamamış. Bende bugün onlar için bir video hazırladım, umarım yararlı olur :)

Nasıl indirilir videosu (Drive Linki vermedim çünkü Drive nedense kalitesiz gösteriyor videoyu):

✔️✔️✔️✔️📥📥✔️✔️✔️✔️
PAKETİ İNDİRMEK İÇİN (Ücretli & Ücretsiz):
After Effects Eklentisi 29$ (1 Nisan'dan itibaren 42$):
Premiere Pro Eklentisi 39$:

✔️✔️✔️✔️📥📥✔️✔️✔️✔️

Yukarıdakileri şeylerin ücretsiz versiyonunu altta try demo pack diyip, çıkan yere 0 yazıp e-mail'inizi yazmanız gerek, sonra view content diyip download diyorsunuz, videoda bundan sonraki adınmları gösterdim. Hemen izleyin ve kurun!

ZXP Installer:
Merhaba bende nedense zxp installerda after effects gözükmüyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar