Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bunu Bana Öğretin Kolumu Verecem Ya

Ad1L_

Moderatör
Moderatör

Arkadaşlar Bu Başdaki FragMovie İçin Bir Öğretici Vİdeo Varmı Premiere İçin
Acayip istiyorum ya
neler vermezdim şunu öğrenmek için
bu geçiş efektleri mükemmel
lütfen desteklerinizi bekliyorum

mert

Üye
dostum çok fazla preset var güzel gelmeseini sebebi; ses efektleri olması ve kullanılan efektler presetlerin güzel zamanlamada kullanılması after effects kurcalayarak rahatça öğrenirsin... premierede de mümkün ama yapması biraz sahmetli olabilir

ŞAHBAZ

Üye
baştakilerin çoğu hazır shake ve geçiş efekti atayıp üstle altı croplamış güzel yerleştirip zoom yapmış az cok premiere bilgin varsa biraz kafa yorsan yaparsın video bulursam atarım sana en kötü ben sana örnek bi video yapabilirim .

Ad1L_

Moderatör
Moderatör
baştakilerin çoğu hazır shake ve geçiş efekti atayıp üstle altı croplamış güzel yerleştirip zoom yapmış az cok premiere bilgin varsa biraz kafa yorsan yaparsın video bulursam atarım sana en kötü ben sana örnek bi video yapabilirim .
Premiere Bilgim Var Fakat Arastirdim ama Bu Sekilde Gecis Efekti Ve Ses Efekti Bulamadim Oradaki O gecis efektinin sesinin basi mesela bulamiyorum onu bir turlu cok istiyorum ama yok ya

Hewexy

Üye
Premiere Bilgim Var Fakat Arastirdim ama Bu Sekilde Gecis Efekti Ve Ses Efekti Bulamadim Oradaki O gecis efektinin sesinin basi mesela bulamiyorum onu bir turlu cok istiyorum ama yok ya
Adam çünkü after effectsdsn yapıyor adıda: pars mazi türk zaten

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar