Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ekran Kaydı

Canarino

Üye
Merhaba, obs studio ve bandicam dışında güzel kullanıp memnun oldugunuz ekran kaydı uygulamalarını lütfen benimle paylaşın. Obs studio ve bandicamde sorun yaşıyorum csgo ekran kaydı almakta

osmanyigit8

Moderatör
Moderatör
Web sitesi
www.youtube.com
Camtasia falan var da en iyi ekran kaydi alma programı obs bence en iyisi sen youtube den obs videoları izle ona göre ayarlarını yap obs gerçekten çok iyi

Canarino

Üye
Buraya yazayım o zaman ben çift monitör kullanıyorum OBS kayıt alırken ekranın yarısı oyun olurken diğer yarısı 2.monitörüm oluyor garip bi şekilde

Dostum sorunun windowsda olabilir.Eğer orjinal windows kullanmıyorsan kurulumun eski kurulum olabilir ve buda obs de kasmaya neden olur.Obs normalde kasmayan bir program

Spunkram

Yönetici
Yönetici
OBS dışında hep streamlabs gördüm bi de movavi denemiştim ama en iyisi yine OBS yani. HangiOnur kanalına bak çok değişik pluginler falan da test ediyor

Canarino

Üye
Bropa cevabın için teşekkür ederim. Bir şey daha sormam lazım obsde webcam ve sesi ayrı kaydedebiliyor muyum ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar