Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

🔥 Messi'ye Size Özel Videolu Mesaj Nasıl Çektirirsiniz :) (Gerçek)

Web sitesi
www.instagram.com
Selamlar dostlar,
Size eğlenmelik, komik bir şey göstereceğim şimdi. Biraz işe de yarıyor aslında, bunu nasıl olduğunu gösterdikten sonra söyliyeyim :)
Şimdi gidiyoruz. Daha sonra üyelik şeysi çıkıyor, bu adımı atla diyerek geçebilirsiniz. Sonra Hemen Başla butonuna basıyoruz. Bir mesaj penceresi açılıyor. Adımızı soruyor,1619599266266.png
adımızı giriyoruz. Fakat çok isim yok. Mesela Yahya ismi yok Kağan var. Ben de onu giriyorum. İsminiz çok bilinmiyorsa maalesef bulunmuyor :(
Daha sonra arkadaşımızın adını soruyor.
1619599377711.png
Onu da giriyoruz. Daha sonra ne yapmak istediğimizi soruyor.
1619599518655.png
Aşağıda bir kaç tane daha seçenek var. Onlardan size uygun olanı seçin.
1619599606621.png
En son, bu aktiviteyi ne zaman yapmak istediğimizi soruyor. Yine aşağıda bir kaç tane daha seçenek var. Onu da kendinize göre işaretleyin.
1619599722453.png
Burda Devam Et butonu ve Favori ŞL Kulübümüzü soruyor. Burada Devam Et diyerek devam edebilirsiniz, ama bence Manchester City'i işaretleyin de geçin Pep Guardiola adamdır😅
1619599912049.png
Vee mesajımız hazır 🔥 İndir ve Paylaş diyerek videonun linkini alabilir veya videoyu indirebilirsiniz.

Ben bunu Ahmet diye bir arkadaşımı PES oynamaya çağırırken kullanmıştım :D Bence eğlenmek için falan iş yapıyor😅
Siz de aşağıya yaptığınız videoları paylaşabilirsiniz. Eğleniriz xd

Ekli dosyalar

• 1619599368449.png
    1619599368449.png
    275 KB · Görüntüleme: 5
Selamlar dostlar,
Size eğlenmelik, komik bir şey göstereceğim şimdi. Biraz işe de yarıyor aslında, bunu nasıl olduğunu gösterdikten sonra söyliyeyim :)
Şimdi gidiyoruz. Daha sonra üyelik şeysi çıkıyor, bu adımı atla diyerek geçebilirsiniz. Sonra Hemen Başla butonuna basıyoruz. Bir mesaj penceresi açılıyor. Adımızı soruyor,Ekli dosyayı görüntüle 1415
adımızı giriyoruz. Fakat çok isim yok. Mesela Yahya ismi yok Kağan var. Ben de onu giriyorum. İsminiz çok bilinmiyorsa maalesef bulunmuyor :(
Ekli dosyayı görüntüle 1417
Ekli dosyayı görüntüle 1418
Ekli dosyayı görüntüle 1419
En son, bu aktiviteyi ne zaman yapmak istediğimizi soruyor. Yine aşağıda bir kaç tane daha seçenek var. Onu da kendinize göre işaretleyin.
Ekli dosyayı görüntüle 1420
Burda Devam Et butonu ve Favori ŞL Kulübümüzü soruyor. Burada Devam Et diyerek devam edebilirsiniz, ama bence Manchester City'i işaretleyin de geçin Pep Guardiola adamdır😅
Ekli dosyayı görüntüle 1421
Vee mesajımız hazır 🔥 İndir ve Paylaş diyerek videonun linkini alabilir veya videoyu indirebilirsiniz.

Ben bunu Ahmet diye bir arkadaşımı PES oynamaya çağırırken kullanmıştım :D Bence eğlenmek için falan iş yapıyor😅
Hahahah çok iyiymiş xd

Selamlar dostlar,
Şimdi gidiyoruz. Daha sonra üyelik şeysi çıkıyor, bu adımı atla diyerek geçebilirsiniz. Sonra Hemen Başla butonuna basıyoruz. Bir mesaj penceresi açılıyor. Adımızı soruyor,Ekli dosyayı görüntüle 1415
Ekli dosyayı görüntüle 1417
Ekli dosyayı görüntüle 1418
Ekli dosyayı görüntüle 1419
Ekli dosyayı görüntüle 1420
Ekli dosyayı görüntüle 1421

Efsane :ROFLMAO::ROFLMAO:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar