Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru Onur Naci Öztürkler, kanallarınızı inceleyecek!

küçüklüğümden beri video çekmeyi seven birisiyim ama yayınlamaya utanan biriydim. Olgunlaştıkça yaptığım videoları anı kalması amacıyla youtube atmaya karar verdim. O yüzden telif gibi sorunlara takılmadım ama yaptığım videolara emek harcadığım için bunun da karşılığını almak benim için kaçınılmaz oldu. o yüzden ne gibi eksiklerim var bana yardımcı olmak istersen işte youtube kanalım:

faruk02400

Üye
Selamlar bropalar,

Şimdi sadece YouTuber olanlar ve içerik üreten arkadaşların linklerini istiyorum. Eğer YouTuber değilseniz kanalınız boş ise veya öylesine başka yerlerden video toplayıp atıyorsanız videoda orayı keseceğim. Lütfen YouTube'a içerik üreten arkadaşlar bu konunun altına kanallarını bıraksın.

Ben de yakın bir zamanda inceleme videosu yapıp, kanallarınız hakkında öneriler vermeye çalışacağım.

yeni başladım sizleri izleyerek biryerlere gelmeye çaloşıyorum dönuş yaparasanız sevinirim

Zangetsu

Üye

Toplamda 10 videom, 2 shorts ve 1 canlı yayın içeren kanal Mayıs ayında paylaştığım 1 videonun yükselmesiyle 400 aboneden 3k aboneye çıktı ve artık izlenmelerim kanal abonesi normallerine kıyasla daha yüksek ancak videoları belli bir sıklıkta atmayı başaramıyorum. Haftada 1 video yapmam mümkün değil, en azından 2 haftada 1 mi düzenli atsam diye düşünüyorum.

Güzelce bir eleştirirsen çok iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp fakültesi 2. sınf öğrencisiyim ve Kapadokya da ikamet etmekteyim. İçeriklerimin kanalımın düzeni ve ne tarz içeriklerle devam etmem konusunda kanalımı inceler misiniz. DESTEKLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

küçüklüğümden beri video çekmeyi seven birisiyim ama yayınlamaya utanan biriydim. Olgunlaştıkça yaptığım videoları anı kalması amacıyla youtube atmaya karar verdim. O yüzden telif gibi sorunlara takılmadım ama yaptığım videolara emek harcadığım için bunun da karşılığını almak benim için kaçınılmaz oldu. o yüzden ne gibi eksiklerim var bana yardımcı olmak istersen işte youtube kanalım:
Knka senin anlattığın durum bnde de oldu ve 5 yıl aradan sonra yeniden başladım. Aynı şekilde anısının kalması arada izleyip hatırlamak için yüklüyorum ama o kadar emek verince de insan az da olsa karşılığını görmek istiyor. Senin kanalını inceledim. Gündeme yakından ilgilendiren konularda içeriklerini çoğaltmalısın sen de farketmeşindir ki birçok kişinin ilgisini çekecek içeriklerin bayağı fazla izlenmiş. Gelişeceğini ve zamanla birlikte işi ilerleteceiğini düşünüyorum. Bnm kanalıma da bakmak istersen :

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar