Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru Onur Naci Öztürkler, kanallarınızı inceleyecek!

merble

Üye
Selamlar ben Ömer. Henüz yeni açtığım youtube kanalıma Valorant videoları yüklüyorum. Videolarınızdan genel olarak faydalandım ve bu incelemeden de faydalanırsam çok mutlu olucam :) Şimdiden teşekkürler eğer şansım olur da incelenirse kanalım.

ofcskn

Üye
Merhabalar. Teknoloji, sanat, üniversite, bilgisayar ve yazılım konularında olabildiğince faydalı içerikler üretiyorum ancak aklımı karıştıran birkaç konu var. Örneğin, teknoloji içeriklerim için beni izleyen birisinin üniversite ile ilgili hazırladığım videoları izlememesi çok muhtemel veya üniversite videolarım için beni takip eden birisinin teknoloji videolarımı izlememesi de aynı şekilde. Onur Naci videolarında hep belirli bir kitleye hitap etmenin öneminden bahsediyor ama ben başta belirttiğim birkaç farklı başlıkta içerikler üretmeyi ve genel olarak izleyicilerime fayda sağlamayı ve farkındalık oluşturmayı amaçlıyorum. Her bir konsept ya da konu için farklı bir kanal da açamam ki bence açmamalıyım da. Bu soruya cevap bulmak adına hazırlamış olduğum bir soru videosu da var.

Not olarak, kanalımda şu an belirlediğim başlıklar şunlar:
  • Teknoloji
  • Sanat
    • Kısa film
    • Mini diziler
    • Belgeseller
  • Çeşitli konularda hikaye anlatıclığı (storytelling)
  • Üniversite hayatı ve tecrübelerim
  • Yazılım ve bilgisayar mühendisliği hakkında tecrübelerim/önerilerim/röportajlar gibi
Kanalım hakkında yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleme:

LordSeyho

Üye
youtube.com/c/a2zDAO/?sub_confirmation=1

Brom Kanalımı beğeneceğine inanıyorum. Her şeyi senden öğrendim. Kanalım çok güzel büyüyor. Her şey için teşekkür ederim <3 <3

ahmetgumus

Üye
Merhaba,
Talk Show ile başlayıp kısa filmler ile devam edip şimdi de kendi dizimizi yayınladığımız kanalımızın linkini bırakıyorum.
Umarım incelersin. Abone olmayı unutmayalım :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar