Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru Onur Naci Öztürkler, kanallarınızı inceleyecek!

Selamlar bropalar,

Şimdi sadece YouTuber olanlar ve içerik üreten arkadaşların linklerini istiyorum. Eğer YouTuber değilseniz kanalınız boş ise veya öylesine başka yerlerden video toplayıp atıyorsanız videoda orayı keseceğim. Lütfen YouTube'a içerik üreten arkadaşlar bu konunun altına kanallarını bıraksın.

Ben de yakın bir zamanda inceleme videosu yapıp, kanallarınız hakkında öneriler vermeye çalışacağım.

aliucpunar

Üye
Selamlar bropalar,

Şimdi sadece YouTuber olanlar ve içerik üreten arkadaşların linklerini istiyorum. Eğer YouTuber değilseniz kanalınız boş ise veya öylesine başka yerlerden video toplayıp atıyorsanız videoda orayı keseceğim. Lütfen YouTube'a içerik üreten arkadaşlar bu konunun altına kanallarını bıraksın.

Ben de yakın bir zamanda inceleme videosu yapıp, kanallarınız hakkında öneriler vermeye çalışacağım.
Benim kanalım

Ben futbol videoları editliyorum komik montaj fln yapıyorum yaklaşık 3 aydır kanalıma haftada 1 video yüklüyorum.kanalımı incelersen sevinirim😊

kanal linki:

Alonehero

Üye
Selamlar bropalar,

Alperes

Üye
Selamlar bropalar,

:)

Selam arkadaşlar. Benim Youtube kanalım. :)

Şimdilik sadece oyun videoları çekiyorum. Yeterli ekipmanım olmadığı videolara seslendirme yapmıyorum. Kanalda genellikle Game Jam oyunları ya da indie oyunların videoları yer alıyor. İlerleyen dönemlerde yemek pişirme videoları, podcast gibi birbirinden tamamen bağımsız içerikler üreteceğim. Bence multidisiplin önemli ve zamanımız varken insanlarla bildiklerinizi paylaşabilmeniz oldukça önemli. Hoşçakalın! :)

Not: Aslında ressamım. Şuanda SAÜ Resim ana sanat dalında yüksek lisans yapıyorum. Güzel PP bu arada :)

Ekli dosyalar

• PP.jpg
    PP.jpg
    269.9 KB · Görüntüleme: 0
Son düzenleme:
Web sitesi
www.youtube.com
Merhabalar, Motorlar, Avrupa Gezi Vlogları, Oyunlar ve ürün tanıtımları ile alakalı bir Youtube kanalım var. Sizden ve başka kanallardan öğrendiklerimi harmanlayarak yola devam etmeye çalışıyorum. Kanalımı inceleyip, yorumlarınızı benimle paylaşabilirseniz çok sevinirim. Herkese başarılar. Saygılarımla..

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar