Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru Onur Naci Öztürkler, kanallarınızı inceleyecek!

Premiere pro ve After effects te diğer kanallarda daha az bulabileceğiniz ve öğrendiğinizde her zaman kullanmak istediğiniz türden bilgiler paylaşıyorum.

Son düzenleme:

Habil01

Üye
Selamlar bropalar,

Şimdi sadece YouTuber olanlar ve içerik üreten arkadaşların linklerini istiyorum. Eğer YouTuber değilseniz kanalınız boş ise veya öylesine başka yerlerden video toplayıp atıyorsanız videoda orayı keseceğim. Lütfen YouTube'a içerik üreten arkadaşlar bu konunun altına kanallarını bıraksın.

Ben de yakın bir zamanda inceleme videosu yapıp, kanallarınız hakkında öneriler vermeye çalışacağım.
Barış Özcan gibi videolar çekeceğim öğrenciyim ekipman topluyorum reis LİNKİ ATIYORUM
kanal linki bu onurum

hasan3421

Üye
Merhabalar, Gayrimenkul ile ilgili olarak GAYRİMENKKUL DÜNYASI adlı Youtube kanalımı henüz açtım ve videolar yüklüyorum. Kanalımı inceleyip, yorumlarınızı benimle paylaşabilirseniz çok sevinirim. Herkese başarılar. Saygılarımla..

ummettasci

Üye
Arkadaşlar merhaba, Ehliyet alacak olan adaylar için kanalımda önemli bilgiler, direksiyon ders videoları gibi konular var. Kanalımı inceleyip eksiklerimi tamamlamam için bana yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkür ederim

ummettasci

Üye
Arkadaşlar merhaba, Ehliyet alacak olan adaylar için kanalımda önemli bilgiler, direksiyon ders videoları gibi konular var. Kanalımı inceleyip eksiklerimi tamamlamam için bana yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkür ederim

adonis0

Üye
Selamlar bropalar,

Şimdi sadece YouTuber olanlar ve içerik üreten arkadaşların linklerini istiyorum. Eğer YouTuber değilseniz kanalınız boş ise veya öylesine başka yerlerden video toplayıp atıyorsanız videoda orayı keseceğim. Lütfen YouTube'a içerik üreten arkadaşlar bu konunun altına kanallarını bıraksın.

Ben de yakın bir zamanda inceleme videosu yapıp, kanallarınız hakkında öneriler vermeye çalışacağım.
Çizgi roman çevirileri yapıp video olarak yayınlıyorum.
benim kanalım:

Körhaydut

Üye
Sayende 40 yaşından sonra oyun kanalı açtım bilgisayarım yok tüm ekipmanım bir cep telefonu ve kulaklık. Oyunu ve sonrasında yaptığım tüm editleri telefon ile hallediyorum. Kanal adresim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar