Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru Onur Naci Öztürkler, kanallarınızı inceleyecek!

YozuoAep

Üye
L
Selamlar bropalar,

Şimdi sadece YouTuber olanlar ve içerik üreten arkadaşların linklerini istiyorum. Eğer YouTuber değilseniz kanalınız boş ise veya öylesine başka yerlerden video toplayıp atıyorsanız videoda orayı keseceğim. Lütfen YouTube'a içerik üreten arkadaşlar bu konunun altına kanallarını bıraksın.

Ben de yakın bir zamanda inceleme videosu yapıp, kanallarınız hakkında öneriler vermeye çalışacağım.
Şuan lyrics edit videosu yayınlıyorum ;

yıllardır cesaret bulamadım youtube kanalımım sonunda açtım ilk tanıtım videomu yükledim her hafta cuma saat 19:00 video yüklüyorum
yeniyim toyum kendimi geliştirmeye meraklıyım ilk premier pro eğtim settimi 3 yıl önce barış özcan sayesinde öğrendim kendimi geliştirme konusunda onur beyin videoları sayesinde oldu kendisine çok teşekkür ediyorum Youtube kanalım oyun kanalı komik eğlenceli oyunlar oynuyorum csgo valorant fps tarzı oyunlarda oynuyorum bu imkanı verdi içinde onur bey tekrar teşekkür ederim

mdoganart

Üye
Yarın dijiral dergımızın İLK youtube videosunu Çekiyor olucaz İnşallah :)
Derginin ig adresini aşşagıya bırakıyorum 1 hafta sonra güzel bir youtube kanalıyla Tekrar bu yazıyı duzenmelem dileğiyle :)

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    174.4 KB · Görüntüleme: 6

lurnex

Üye
Selamlar bropalar,

Şimdi sadece YouTuber olanlar ve içerik üreten arkadaşların linklerini istiyorum. Eğer YouTuber değilseniz kanalınız boş ise veya öylesine başka yerlerden video toplayıp atıyorsanız videoda orayı keseceğim. Lütfen YouTube'a içerik üreten arkadaşlar bu konunun altına kanallarını bıraksın.

Ben de yakın bir zamanda inceleme videosu yapıp, kanallarınız hakkında öneriler vermeye çalışacağım.
Kanalım :
Lakin video çekmeme izin verilmediği için video atamıyorum

phukded

Üye
Bir süredir bazı sebeplerden dolayı video atmıyordum,ancak geçen hafta Youtube'dan önerdiğin mikrofonu sipariş ettim,o geldiği zaman video çekmeye devam edeceğim.Kanalımda Photoshop eğitim videoları çekiyorum.

xBURAKx

Üye
Selamlar bropalar,

youtube kanalım :

Yeşim

Üye
Muhteşem bir konu, eminim ki değerlendirmelerin bize yol gösterecek.

1 Aydır düzenli bir şekilde içerik ürettiğim YouTube kanalım:

efe1011

Üye
abi bu videoların devamını getir çünkü okul kapanınca başlayacağım eminim ozaman hem kitler gnişler hemde bakıcak daha fazla kanal olur

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar