Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

pc ram taksam premier pro hızlanırmı?

1333 mhz fazla uğraşma dostum masrafa gerek yok elindekiyle yetin pek fazla randıman alamazsın

Bana sorarsan kesinlikle laptopu değiştir, hatta mümkünse masaüstüne geçiş yap , bu şekilde işlerle uğraşacaksan, en azından ufak tefek birikimlerle istediğin zaman güncelleyebilirsin parçalarını, bu laptopu satıp o ekleyeceğin ram paralarını ekleyip, güzel bir masaüstü toplayabilirsin, çok daha verimli olacaktır.

Ben de laptopu biraz inceledim.
8 gb destekliyor. Onun dışında, @hakanbirsen sizin yazdığınız işlemci değil daha düşük bir işlemci var laptopda. Daha teknik konulara girince iş biraz karışıyor. Sebebi ise laptop eski olduğu için malzemeler de eski. O yüzden nasıl bir randıman alacağı muamma. Şayet o parçalar hakkında pek bir fikrim yok. Ama birkaç araştırma sonucunda; bana kalırsa bu laptopa harcama yapmaman daha mantıklı olacaktır.

Maddi imkanlar el vermiyor dedin ama, bu laptopa yapacağın harcamayı biraz daha biriktir. Bu laptopu sat. Hiç değilse daha yüksek donanımlı 2.el bir laptop alırsın (her ne kadar 2.el hiç tavsiye etmesem de). Senin imkan kısıtlı. Ondan dolayı böyle bir yöntem izleyebilirsin. Ben olsam bu laptopa harcama yapmazdım.

Sen yine araştırmalarını yap. Forumdan tavsiye veren de olur illa ki.

İyi forumlar
, hocam merhaba bu pc nasıl sizce ne dersiniz?

Bak bu 2 bilgisayarlada görüşebilirsin , ekran kartlarının sıfırları şu an o bilgisayarların fiyatları, bence bilgisayarda kozmetikten çok işlevi önemli ve şahsen bu ikisinden birini tercih ederdim.
1050 ti lıyı alırsan eğer aradaki farkada ssd ve 8 gb ram ilavesi bile yapabilirsin.
Bu arada link paylaşmak yasakmı bilmiyorum ama sadece yardım amaçlıydı, iyi forumlar ...

Bak bu 2 bilgisayarlada görüşebilirsin , ekran kartlarının sıfırları şu an o bilgisayarların fiyatları, bence bilgisayarda kozmetikten çok işlevi önemli ve şahsen bu ikisinden birini tercih ederdim.
1050 ti lıyı alırsan eğer aradaki farkada ssd ve 8 gb ram ilavesi bile yapabilirsin.
Bu arada link paylaşmak yasakmı bilmiyorum ama sadece yardım amaçlıydı, iyi forumlar ...
teşekkürler bu nasıl peki:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar