Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Programsız En İyi Şekilde Arka Plan Nasıl Silinir? (Gösteriyorum)

Web sitesi
www.instagram.com
Selamlar Dostlar Nasılsınız Umarım Keyifler Yerindedir,
Bu konuda en iyi şekilde internetten arka plan silinir onu göstereceğim. Öncelikle şunu söylemeliyim ki piyasa bu tür bir sürü site bulunmakta fakat ben size deneyimleyip en iyi sonucu aldığım siteyi göstereceğim. Ben sizlere Photoshop Express sitesinden bahsetmek istiyorum. Bu site tamamen ücretsiz. gidip Adobe hesabınız varsa onunla giriş yaparak veya yeni hesap oluşturarak giriş yapıyoruz. Ardından hemen Dosya Yükle diyoruz ve bilgisayarımızdan bir dosya seçip açıyoruz. Ondan sonra zaten websitenin arayüzü acayip basit. Her şey görünüyor. Sol taraftan Arka Planı Kaldır dediğimizde hemen işleme başlıyor. Sonra isterseniz sağ taraftan arka plana renk ekleyebilir veya bulanıklaştırma yapabilirsiniz. Sitede sadece arka plan kaldırma işlemi değil, daha bir sürü özellik var. Mesela resmi boyutlandırabilir, üzerine Yağlı Boya, Karikatür efektleri atabilir veya görüntünün kalitesini değiştirebilirsiniz. Tüm işlemleriniz bittikten sonraysa sağ üst taraftaki İndir butonuna tıklayarak anında indirebilirsiniz.
Not: Bunların hepsi Photoshop programında bulunuyor ve bu işlemleri oradan yapmanız sizin için her zaman daha iyi olacaktır fakat burada programsız en iyi şekilde bu işlemler nasıl yapılır onu gösterdim.
Umarım işinize yaramıştır sizlere yardım edebildiysem ne mutlu bana.
Kolay Gelsin :)
(Allahım sen kimseyi mouse'suzlukla sınama Amin.)

electr1c

Üye
Görsellerle konuyu destekleyebilirsin bence, onun dışında konu yararlı. Eline sağlık.

Selamlar Dostlar Nasılsınız Umarım Keyifler Yerindedir,
Bu konuda en iyi şekilde internetten arka plan silinir onu göstereceğim. Öncelikle şunu söylemeliyim ki piyasa bu tür bir sürü site bulunmakta fakat ben size deneyimleyip en iyi sonucu aldığım siteyi göstereceğim. Ben sizlere Photoshop Express sitesinden bahsetmek istiyorum. Bu site tamamen ücretsiz. gidip Adobe hesabınız varsa onunla giriş yaparak veya yeni hesap oluşturarak giriş yapıyoruz. Ardından hemen Dosya Yükle diyoruz ve bilgisayarımızdan bir dosya seçip açıyoruz. Ondan sonra zaten websitenin arayüzü acayip basit. Her şey görünüyor. Sol taraftan Arka Planı Kaldır dediğimizde hemen işleme başlıyor. Sonra isterseniz sağ taraftan arka plana renk ekleyebilir veya bulanıklaştırma yapabilirsiniz. Sitede sadece arka plan kaldırma işlemi değil, daha bir sürü özellik var. Mesela resmi boyutlandırabilir, üzerine Yağlı Boya, Karikatür efektleri atabilir veya görüntünün kalitesini değiştirebilirsiniz. Tüm işlemleriniz bittikten sonraysa sağ üst taraftaki İndir butonuna tıklayarak anında indirebilirsiniz.
Not: Bunların hepsi Photoshop programında bulunuyor ve bu işlemleri oradan yapmanız sizin için her zaman daha iyi olacaktır fakat burada programsız en iyi şekilde bu işlemler nasıl yapılır onu gösterdim.
Umarım işinize yaramıştır sizlere yardım edebildiysem ne mutlu bana.
Kolay Gelsin :)
(Allahım sen kimseyi mouse'suzlukla sınama Amin.)
Mükemmel ama bu Adobe hesabı istediği için mesela remove.bg felanda var, am bence en iyisi photoshop la olanı

remove.bg’yi biliyorum çok kez de kullandım fakat onda kalite çok düşüşe uğruyor. Eğer kalite düşmesin istiyorsan her seferinde yeni hesap açman gerekiyor :( kullanışsız bence.
bende eskiden onu kullanıyordum kalite düşünce kalite arttırma araçlarından vb. arttırmaya çalışıyordum kalitesini (XD), ama şuan bakınca çokta iyi değil

osmanyigit8

Moderatör
Moderatör
Web sitesi
www.youtube.com
Hızlı çalışıyor kalitede bana göre iyi daha önce hem programdan hem de remove.bg sitesinden yapıp işimi hızlandırıyordum ama bu Photoshop Express kaliteyi diğer siteye nazaran daha az düşürüyor ilk görüşüm bu Photoshop Express çok iyi bunu kullanmaya başlarım artık çok iyi zaman kazandırıyor +++

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar