Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Sorularım olacak cevaplarsanız sevinirim Tarih konulu Youtube kanali acacam?

Merhaba hayırlı akşamlar ben Youtube'da tarih kanalı açmak istiyorum lâkin sorularım olacak sizlere sesli anlatım olacak görüntüm olmayacak ama nefes problemim var konuşurken rahatsız oluyorum ayrıca pek sesimide kaydedince beğenmiyorum djital ses kullansam olurmu olursa önerebileceğiniz djital ses varmı?Animasyonlu video yapsam olurmu?Hangi edit programlarını kullanmam lazım ingilizcem yok benim bilgisayar LENOVO IdeaPad S145 15.6"/Ryzen 7 3700U 2.3/8GB Ram/512GB/FHD Win 10 Laptop Gri 81UT0089TX bu bende movavi video editör var premier proya iyice öğrenene kadar movavi iyimi yada vegas pro 15 nasıl olur?İntro ücretsiz profosyonel telifsiz ve kolay yapılacak bir intro nasıl bulabilirim?Ücretsiz telifsiz intro nasıl bulabilirim hoşuma giden bir kaç müzik var idi lakin teliflilermiş tarih kanalına uygun müzik nasıl bulabilirim?Logo nasıl olmalı sizce?Aklıma soru geldikçe size danışırım şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
premier pro öğren bence çok sürmez 2-3 hafta max ama kendini vermen lazım öğrenmeye ses hakkında bir bilgim yok ama kendi sesini kullanman daha iyi olur hem özgüven kazanırsın çok fazla nefes alıyosan yada duraklıyosan editlerken o kısımları kesebilirsin uğraştırıcı olur ama işe yarar intro zaten kısa sürdüğü için telifli şarkı kullanabilirsin logoya bişey diyemem bende hazır yok ama forumda bedava logolar var onlarda tarih kanalına uygun olurmu bilmem ama bi bak istersen logoları düzenlemek için photoshopa ihtiyacın var onuda yükle

premier pro öğren bence çok sürmez 2-3 hafta max ama kendini vermen lazım öğrenmeye ses hakkında bir bilgim yok ama kendi sesini kullanman daha iyi olur hem özgüven kazanırsın çok fazla nefes alıyosan yada duraklıyosan editlerken o kısımları kesebilirsin uğraştırıcı olur ama işe yarar intro zaten kısa sürdüğü için telifli şarkı kullanabilirsin logoya bişey diyemem bende hazır yok ama forumda bedava logolar var onlarda tarih kanalına uygun olurmu bilmem ama bi bak istersen logoları düzenlemek için photoshopa ihtiyacın var onuda yükle
Kardeş çok sağol cevap vermişsin çoğu kimse bana pek bakmıyor.Bana önerebileceğin linkide verebileceğin ücretsiz telifsiz profosyonel intro videosu uzun ve kısa halde olursa bir kaç seçenek çok iyi olur,ayrıca intro müziği tarih kanalina uygun olacak intro video intro müzik,birde videolarda kullanmak için ücretsiz telifsiz tarih kanalına uygun müzik varmı bildiğin site ve müzik ısimleri?Djital ses daha iyi olur nefesim baya sıkıntılı djital ses yokmu ücretsiz telifsiz bildiğin?

Kardeş çok sağol cevap vermişsin çoğu kimse bana pek bakmıyor.Bana önerebileceğin linkide verebileceğin ücretsiz telifsiz profosyonel intro videosu uzun ve kısa halde olursa bir kaç seçenek çok iyi olur,ayrıca intro müziği tarih kanalina uygun olacak intro video intro müzik,birde videolarda kullanmak için ücretsiz telifsiz tarih kanalına uygun müzik varmı bildiğin site ve müzik ısimleri?Djital ses daha iyi olur nefesim baya sıkıntılı djital ses yokmu ücretsiz telifsiz bildiğin?
valla knk hiçbir fikrim yok bu konularla alakalı kendin bulman lazım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar