Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Youtube Kanalım Hakkında Desteğe İhtiyacım Var! -komutdesign

1626522810514.png

Herkese merhabalar ve iyi forumlar dilerim arkadaşlar.
Yaklaşık 2 aydır youtube üzerinde sürekli olarak videolar yüklüyorum ve düzenli şekilde yüklüyorum. Bu videoları facebookta ve kendi çevremde paylaşıyorum fakat bu kanal ne kadar süre daha devam edersem bir izlenmede artış gösterecek

Yani ne yapmam gerekiyor?

Tecrübeli arkadaşların engin bilgilerine sığınmak istiyorum.
Düzenli video, atıyorum
İçeriklerim, kaliteli olduğunu düşünüyorum.
Eğitici içerikler çekiyorum.
Ama gidipte bir benekli ayhan videosu 100k izlenirken ben 100 izleniyorum sizce sorun nerede ve ne yapmam gerek?​

chefx

Üye
Kardeşim benzer durumdan bende muzdarip olucam sanırım yakında, bilgi alışverişinde olalım lütfen, ben 5 ayı gözden çıktım iyi kötü bir ive yakalarsam devam edicem gibi

megaboz

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Kardeşim bu tarz eğitim içerikli kanallarda takdir edersin ki ilgisi, merakı olan kişiler izleyip takip eder. Yani bu durumda çok çok aşırı fazla izlenme olacağını beklemen yanlış olur. Ama ileriye dönük illa ki ivme yakalayabilirsin. Ne zaman ki yeni nesil bu tarz işleri araştırmaya başlayacak o zaman fırlama yapabilirsin. Kolaylıklar diliyorum.

• Beğendim
Tepkiler: hfk
Ekli dosyayı görüntüle 2865

Yaklaşık 2 aydır youtube üzerinde sürekli olarak videolar yüklüyorum ve düzenli şekilde yüklüyorum. Bu videoları facebookta ve kendi çevremde paylaşıyorum fakat bu kanal ne kadar süre daha devam edersem bir izlenmede artış gösterecek

Düzenli video, atıyorum
Ama gidipte bir benekli ayhan videosu 100k izlenirken ben 100 izleniyorum sizce sorun nerede ve ne yapmam gerek?​
Abi 3 haftadır düzenli yüklüyosun video :D

Kardeşim benzer durumdan bende muzdarip olucam sanırım yakında, bilgi alışverişinde olalım lütfen, ben 5 ayı gözden çıktım iyi kötü bir ive yakalarsam devam edicem gibi
Bakalım bırakmak yok illa bir yerde bir video tutacakta içerik ilerleyişini eğitimden çok daha eğitimle karıştırmayı düşünüyorum.
Kardeşim bu tarz eğitim içerikli kanallarda takdir edersin ki ilgisi, merakı olan kişiler izleyip takip eder. Yani bu durumda çok çok aşırı fazla izlenme olacağını beklemen yanlış olur. Ama ileriye dönük illa ki ivme yakalayabilirsin. Ne zaman ki yeni nesil bu tarz işleri araştırmaya başlayacak o zaman fırlama yapabilirsin. Kolaylıklar diliyorum.
Teşekkür ederim inşallah
Tam olarak 1 ay olmuş düzenli olarak yüklemeye başlayalı bakalım ne olacak :)

Deasth

Üye
Bilindiği üzere kanal işi birazcık sabır işi, 2 ay Youtube şartlarına göre çok kısa bir zaman, tabi bu zaman içinde büyüyen insanlarda var yok değil, ama onlarda ya bilindik bir kanal tarafından tanıtılanlar ya da önüne gelen her yer de kanalını paylaşanlar diyebiliriz. Ben videolarını çok olmasa da inceledim ve beğendim anlatış tarzın hoşuma gitti. Bu şekilde devam edebilir isen büyüyeceğine inanıyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

orhan

Üye
işlerin gayet başarılı bence bu konuda yayıncıların hepsine iş başvuru yap ilk olarak. 2. malum youtube da artık çok içerik üretiliyor bunun için oyunu kuralına göre oynaman lazım yayıncılara abone ol bağış bildirimi ne bileyim işte onların işine yarayacak bir şeyler yap 10 liralık bağış at ve linkini paylaş . Dikkat edersen onlardan biri vlog filan çektiğinde anlaşmalılar hepsi izliyor ve herkesin haberi oluyor. Ben senin kadar yetenekli olsam aynı şeyi yaparım birde kamerana bir lumetri kalır ayarı yap çok soluk çıkıyorsun.

Bilindiği üzere kanal işi birazcık sabır işi, 2 ay Youtube şartlarına göre çok kısa bir zaman, tabi bu zaman içinde büyüyen insanlarda var yok değil, ama onlarda ya bilindik bir kanal tarafından tanıtılanlar ya da önüne gelen her yer de kanalını paylaşanlar diyebiliriz. Ben videolarını çok olmasa da inceledim ve beğendim anlatış tarzın hoşuma gitti. Bu şekilde devam edebilir isen büyüyeceğine inanıyorum ve başarılarının devamını diliyorum.
Düzenli olarak video atmaya devam edeceğim bir yerde bir video tutacaktır illa ki bakalım ne zaman :)
işlerin gayet başarılı bence bu konuda yayıncıların hepsine iş başvuru yap ilk olarak. 2. malum youtube da artık çok içerik üretiliyor bunun için oyunu kuralına göre oynaman lazım yayıncılara abone ol bağış bildirimi ne bileyim işte onların işine yarayacak bir şeyler yap 10 liralık bağış at ve linkini paylaş . Dikkat edersen onlardan biri vlog filan çektiğinde anlaşmalılar hepsi izliyor ve herkesin haberi oluyor. Ben senin kadar yetenekli olsam aynı şeyi yaparım birde kamerana bir lumetri kalır ayarı yap çok soluk çıkıyorsun.
Youtube reklam verme gibi bir düşüncem var ama bu da ne kadar getirisi olur bilmiyorum sonuç olarak kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez derler hoş öyle youtubedan bir gelir beklentim fazla yok ama önemli olan istediğim kitleyi yakalamak.
Yayıncıların istedikleri ücretler çok yüksek ücretler tavuk esirgemeyelim derken kazdan da olma ihtimalimiz yüksek bilemiyorum çok karışık :D

hfk

Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2865

Düzenli video, atıyorum
Valla aynısı bende de var ulan hasta hasta video çektim montajladim 1 like bile almadım şaka gibi ya ve o kadar uğraşıp kimsenin yapmadığı şeyleri gösterip izlenmemem de cabası. Valla artık çok video atmayı düşünmüyorum zaman kaybı. Amacım para değil sadece o kadar emeğin karşılığı azıcık izlenme. 200-250 yi hiç geçemedim ortalama olarak...

MertKing

Üye
Kanka Cinecom gibi kanalın bile attığı videolar 100K İzlenmiyor. Bazenleri izleniyor tabi ama adamların kanalı 10 senelik birde buradan düşün. Yani attığın videoların benekli ayhan gibi her gün 100k izlenmesi imkansız asdfsdaf

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar