Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

youtube kanalım için hazır ücretsiz psd'ler arıyorum

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
İçimizde @DaffyGraphic @Ad1L_ @hfk ve @UBtrack gibi arkadaşların olması forum kalitesini düşürüyor sanki...

Vereceğim tepkiye karşın,bu nasıl bir kin ise daha herhangi bir cevabım olmadan karar ve hüküm verilmiş.Galiba buradan başka hiçbir forumda aktif değilsiniz,o yüzden bu kadar saçma yorumlarda bulunuyorsunuz.Çünkü forum kültürü görseniz böyle garip ve olağandışı mesajlar ile düşünce iletiminizi yapmazsınız.
Haaaa, afacana bak sen, bizim forum başka, senin kullandığın forum başka. Kurallar her forumda aynı olacak diye birşey yok. Git bir kuralları incele be, baksana reaksiyon yalnış atılma diye birşey var mı? Yok değil mi? YOK

Sen çok kuralları biliyosun galiba, konuyla alakasız birşey yazan adamın mesajını silmeyip bana kafa tutuyorsun? Öyle mi?

Reaksiyonun adabı var,biliyorsun galiba ?
Yalnışlıkla atılan reaksiyon var, hani anlatabiliyormuyum?

Emin ol yaptığımız eleştiriler senin gibileri düzelterek kaliteyi düşürmek yerine arttırıyor. Burada düzeltilmesi gereken sensin, kimse resmi bir yerde değil burada muhabbet ediyoruz ve fikir alışverişi yapıyoruz. Saygı çerçevesinden taşan biri olmadı senin dışında.
@Akdeniz Mesela, bu mesaja gülücük atmışsın, sebebini sorabilirmiyim? Hayır soramam, çünkü hakkım değil, vazifem değil.

Umarım bir daha olmaz.

Saygılar ^^

Ad1L_

Moderatör
Moderatör
İçimizde @DaffyGraphic @Ad1L_ @hfk ve @UBtrack gibi arkadaşların olması forum kalitesini düşürüyor sanki...

Vereceğim tepkiye karşın,bu nasıl bir kin ise daha herhangi bir cevabım olmadan karar ve hüküm verilmiş.Galiba buradan başka hiçbir forumda aktif değilsiniz,o yüzden bu kadar saçma yorumlarda bulunuyorsunuz.Çünkü forum kültürü görseniz böyle garip ve olağandışı mesajlar ile düşünce iletiminizi yapmazsınız.
@Akdeniz Bizim Gibi Arkadaşlar Değil Senin Gibi Bir Moderatör Buranın Kalitesini Düşürüyor. Başka Forumlar Umrumda Değil Ben Buranın Kurallarına Göre Hareket Ediyorum Ve Kurallarda Reaksiyonlarla İlgili Bir Kural YOK! Moderatör Olduğun İçin Millete Üstünlük Taslayamazsın, Olmayan Kurallarla İnsanlara Böyle Davranamazsın Moderatör Olduğun Forumun Kurallarını Öğren İşini Öyle Yap!

Ad1L_

Moderatör
Moderatör
Haaaa, afacana bak sen, bizim forum başka, senin kullandığın forum başka. Kurallar her forumda aynı olacak diye birşey yok. Git bir kuralları incele be, baksana reaksiyon yalnış atılma diye birşey var mı? Yok değil mi? YOK

Sen çok kuralları biliyosun galiba, konuyla alakasız birşey yazan adamın mesajını silmeyip bana kafa tutuyorsun? Öyle mi?

@Akdeniz Mesela, bu mesaja gülücük atmışsın, sebebini sorabilirmiyim? Hayır soramam, çünkü hakkım değil, vazifem değil.

Umarım bir daha olmaz.

Saygılar ^^
Dediklerinize Katılıyorum Fakat Değinmek İstediğim Bir Konu Var @DaffyGraphic
Reaksiyon Yanlış Atılmamış Bile Olsa Bir Moderatörün Bir Üyeye Böyle Üstünlük Taslayarak Komik Olanı Söyle Bizde Gülelim Deme Hakkı Var Mı?
Ben Kendisini Alttan Alıyorum Ama Bana Buranın Kalitesini Düşürdüğümü Söylüyor. Bu Arkadaşı Nereye Şikayet Edebilirim Acaba?
Teşekkürler.

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon Yanlış Atılmamış Bile Olsa Bir Moderatörün Bir Üyeye Böyle Üstünlük Taslayarak Komik Olanı Söyle Bizde Gülelim Deme Hakkı Var Mı?
Ben Kendisini Alttan Alıyorum Ama Bana Buranın Kalitesini Düşürdüğümü Söylüyor. Bu Arkadaşı Nereye Şikayet Edebilirim Acaba?
Teşekkürler.
Şimdi ban atacağım da, sabrediyorum. Saygılı bir haraket yapıp, buradan çok üstüne gitmeyip, instagramdan kendisine dost canlıcasına bir uyardım. Faydası yok

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Teşekkürler.
İşte normal bir moderatör öncesi ve moderatör olduktan sonra tavırlar, büyük büyük konuşmalar falanı. TRAJIKOMİK

UBtrack

Üye
Web sitesi
www.youtube.com

Umarım bir daha olmaz.

Saygılar ^^
@Akdeniz Bizim Gibi Arkadaşlar Değil Senin Gibi Bir Moderatör Buranın Kalitesini Düşürüyor. Başka Forumlar Umrumda Değil Ben Buranın Kurallarına Göre Hareket Ediyorum Ve Kurallarda Reaksiyonlarla İlgili Bir Kural YOK! Moderatör Olduğun İçin Millete Üstünlük Taslayamazsın, Olmayan Kurallarla İnsanlara Böyle Davranamazsın Moderatör Olduğun Forumun Kurallarını Öğren İşini Öyle Yap!
Kesinlikle katılıyorum. Yazılı olmayan kurallar uydurmayalım 🤠

Akdeniz

Moderatör
Moderatör

Umarım bir daha olmaz.

Saygılar ^^
:ROFLMAO:

Valla seviyem olmayan insanlar ile konuşmayı çok sevmiyorum.Kusura bakmayın.

@Ad1L_ @UBtrack @DaffyGraphic

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar