Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İş Veriyorum Youtube kanalıma video editör ve ilgilenecek kişi arıyorum

Dostlar selamlar , youtube mühendis mektebi kanalı sahibiyim ve youtube kanalıma , intro yapacak, videoları editleyecek ve düzenleyecek ( muhtemelen haftada 1 ya da 2 video olarak ) hem kendini hem kanalı geliştirmeye istekli bir arkadaş arıyorum. Bana fikirler verip yönlendirmeler yapabilmesi çok önemli . Kanal genelde makine mühendisi ve imalat videoları üzerine çizim tasarım gibi konuları kapsıyor. 3 senelik bir kanal güncel abonesi 4 bin . Aynı zamanda instagram ve tictoc gibi sosyal medya hesaplarınıda yönetirse , aylık kısmi maaş + sosyal medya gelirleri olarak ödeme yapabilirim . Sadece youtube kanalından aylık 800-1500 TL gibi bir gelir mevcut. İnstagram yönetimi ve youtube yönetimi de işe dahil olursa tabiki üzerine cebimden ödeme yapacağım.

Piyasayı bilmiyorum ama bu forumda kendini geliştirirken öğrenirken para da kazanmak isteyen öğrenci genç arkadaşlar olduğunu biliyorum .
İlgilenenler iletişime geçebilirler , detayları görüşebiliriz .

Hepinize başarılar dilerim , saygılarımla ...

Kanal linki :

yqs4f

Üye
Selamlar hocam isterseniz birlikte çalışabiliriz instagram: yusufxgrafiyus

Son düzenleme:

flexreturn

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Dostlar selamlar , youtube mühendis mektebi kanalı sahibiyim ve youtube kanalıma , intro yapacak, videoları editleyecek ve düzenleyecek ( muhtemelen haftada 1 ya da 2 video olarak ) hem kendini hem kanalı geliştirmeye istekli bir arkadaş arıyorum. Bana fikirler verip yönlendirmeler yapabilmesi çok önemli . Kanal genelde makine mühendisi ve imalat videoları üzerine çizim tasarım gibi konuları kapsıyor. 3 senelik bir kanal güncel abonesi 4 bin . Aynı zamanda instagram ve tictoc gibi sosyal medya hesaplarınıda yönetirse , aylık kısmi maaş + sosyal medya gelirleri olarak ödeme yapabilirim . Sadece youtube kanalından aylık 800-1500 TL gibi bir gelir mevcut. İnstagram yönetimi ve youtube yönetimi de işe dahil olursa tabiki üzerine cebimden ödeme yapacağım.

Piyasayı bilmiyorum ama bu forumda kendini geliştirirken öğrenirken para da kazanmak isteyen öğrenci genç arkadaşlar olduğunu biliyorum .

Kanal linki :
Selam hocam youtube üzerinde birçok kaliteli video kurguladım ve birçok büyük youtuberlarla çalıştım eğer halen iş olanağı varsa beraber çalışabiliriz cv iletebilirim size Instagram @flexreturn

rowaulf

Üye

Kanal linki :
instadan ve mailden iletişim sağladım.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar