Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bilgilendirme AtomX'i Kuramayanlar İçin

@editizm

HYDRA X

Üye
banlancan KNK

I-D

Üye
Onur Naci Öztürkler geçen bir video paylaştı (
) ve AtomX'i tanıttı. Çoğu kişi nasıl kurulacağını tam anlayamamış. Bende bugün onlar için bir video hazırladım, umarım yararlı olur :)

Nasıl indirilir videosu (Drive Linki vermedim çünkü Drive nedense kalitesiz gösteriyor videoyu):

✔️✔️✔️✔️📥📥✔️✔️✔️✔️
PAKETİ İNDİRMEK İÇİN (Ücretli & Ücretsiz):
After Effects Eklentisi 29$ (1 Nisan'dan itibaren 42$):
Premiere Pro Eklentisi 39$:

✔️✔️✔️✔️📥📥✔️✔️✔️✔️

Yukarıdakileri şeylerin ücretsiz versiyonunu altta try demo pack diyip, çıkan yere 0 yazıp e-mail'inizi yazmanız gerek, sonra view content diyip download diyorsunuz, videoda bundan sonraki adınmları gösterdim. Hemen izleyin ve kurun!

ZXP Installer:
hocam be bu videoyu daha önce izledim anca da bilgisayarıma format attıktan sonra dosyalar gitti tekrardan yükliyeyim dedim anca bende o dosya kısmında seninki gibi gözükmüyor örnek olarak ta bi ss bırakıyorum .Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2022-01-12 213152.png
    Ekran görüntüsü 2022-01-12 213152.png
    18.9 KB · Görüntüleme: 7

VedToor

Üye
Arkadaşlar lütfen yardım edin öncesinde dosyaları yükledim ama önizleme gözükmüyordu daha sonra bişeyleri sildim şimdi dosya bulunamadı diyor. Atomxi kaldırıp tekrar kurdum ama bunlar halen burda kalkmıyor. Yanında çarpı işareti var ordan kaldırmaya çalışıyorum dosya yok diyor kafayı yemek üzereyim :(

Ekli dosyalar

• 1648832848743.png
    1648832848743.png
    37 KB · Görüntüleme: 7

alioltulu

Üye
Kanka ben internetten atomx full versiyonunu indirdim crack olarak ama nasıl kuracağımı bilmiyorum. Bunun kurulumu ile ilgili de bir tane video yok. İndirdiğim dosya toplamda 24,8 GB bir sürü içerisinde rar dosyası var ama Premiere 2022'ye nasıl kuracağım bulamadım.

Merhabalar;

Ben yabanci bi indirme sitesinden full paket 6000+ olan element paketini indirdim. atom uzerinden kurmaya calistigim zaman bana kullanici mailini ve serial no istiyor.. acaba bunu cözebiliyormuyuz? yani free degil full paketi indirdim.

indirdigim sayfada ise boyle bir problemin cozumu yok. acaba bosami kurek cekiyorum :) sevgiler

Meph1sto

Üye
Merhabalar;

Ben yabanci bi indirme sitesinden full paket 6000+ olan element paketini indirdim. atom uzerinden kurmaya calistigim zaman bana kullanici mailini ve serial no istiyor.. acaba bunu cözebiliyormuyuz? yani free degil full paketi indirdim.

indirdigim sayfada ise boyle bir problemin cozumu yok. acaba bosami kurek cekiyorum :) sevgiler
Evet hocam maalesef boşa indirmişsin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar