Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

bu renklerin anlamı nedir acaba?

evet haklısın. sırf daha iyi çalışabilmek için bir sürü para harcadım. bunları yaşamak sinir bozucu. 19 deneyeceğim. peki sen 19 ile encoder yapabiliyor musun? benim çektiğim videolar hevc formatında bu yüzden mi sorun yaşıyor olabilir miyim bilmiyorum. bundan sonra normal 4k çekeceğim.
ben encoder kullanmadım 19 da kasmadığını görünce bir nevi üşendim

evet haklısın. sırf daha iyi çalışabilmek için bir sürü para harcadım. bunları yaşamak sinir bozucu. 19 deneyeceğim. peki sen 19 ile encoder yapabiliyor musun? benim çektiğim videolar hevc formatında bu yüzden mi sorun yaşıyor olabilir miyim bilmiyorum. bundan sonra normal 4k çekeceğim.
benimde aslında fazla bir bilgim yok hevc formatı sıkıntı yaratırmı falan bende amatörüm bildiğim kadarıyla :(

19 u yükleyince ek bi para ödeniyomu ?

NeArarsan

Üye
selam arkadaşlar,

eklenti yaptığımda üst satırda kırmızı görünmesi normal midir? sürekli olarak kilitlenmeler takılmalar alıyorum. bununla bir ilgisi var mı acaba?

Ekli dosyayı görüntüle 2524
Yani Kırmızı tehlike ara render al bence diyor. Sarı orta yani iyi. Ve yeşil ki genelde ara renderdan sonra gelir çokiyi ve sağlıklı anlamlarına gelir:D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar